Domy szkieletowe – Nysa

Coraz większa liczba inwestorów rozważa budowę drewnianych domów w technologii szkieletowej. Wybór takiego rozwiązania wiąże się bowiem z wieloma zaletami, do najważniejszych należy krótki czas budowy, energooszczędność i ekologia. Jeśli Ty również zastanawiasz się nad budową jednorodzinnego domu szkieletowego – skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją domów drewnianych. Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie dowolny projekt – bezpośrednio na działce na terenie Nysy lub w postaci domu prefabrykowanego w zakładzie prefabrykacji.

Budowa domów szkieletowych w Nysie i okolicach

Prawidłowo zaprojektowany i odpowiednio wybudowany dom szkieletowy będzie służył przez wiele lat. Stworzony ze starannie wyselekcjonowanego, certyfikowanego drewna konstrukcyjnego jest bardzo wytrzymały, a w połączeniu z nowoczesnymi instalacjami takimi jak podłogowe ogrzewanie, wentylacja czy fotowoltaika może stać się wymarzonym domem dla całej rodziny. Szkieletowy dom może powstać o każdej porze roku – nawet zimą, a dzięki nowoczesnej technologii konstrukcji, możliwości rozbudowy i przebudowy obiektu jest nieograniczona.

Jeśli marzysz o pięknym, funkcjonalnym i energooszczędnym domu w Nysie – wybierz FABUD i zleć nam budowę drewnianego domu w technologii szkieletowej.